CD «Букварик Котигорошка» - навчальна гра для дітей від 2-3 років.

 

CD «Букварик Котигорошка» - навчальна гра для дітей від 2-3 років.

На УКРАИНСКОМ языке

CD «Букварик Котигорошка» - 20 грн


Гра проходить з допитливим Котигорошком та тітонькою Совою у чарівному лісі, де можна в ігри погратись, послухати веселі віршики, вивчити скоромовки та чистомовки, відгадати загадки. Так, в ігровій формі Ваша дитина навчиться розрізняти голосні та приголосні звуки, утворювати і читати склади, слова, прості речення.

Гра «Букварик Котигорошка» призначена для вивчення лIтер, складання складів, слів та речень. Вивчення літер відбуваэться в такій послідовності, як вони йдуть у букварі. Щоб почати вивчення новоі літери, слід клікнути мишкою на кубику з літерою, який тримаэ Котигорошко. Після проходження літери, Котигорошко Бере кубик з наступною літерою, а кубик з вивченною ставить на поличку справа. При цьому, будь-яку з пройденних літер можно повторити, якщо клікнути на кубику.

На чарівній поличці слід клікати по черзі на книжках - віршики, скоромовки та загадки. Також, ви побачите кнопки, що дозволяють прослухати скоромовку з різною швидкістю.

Крім цього, шукайте кнопки у вигляді малюнків та уважно слухайте !!!

Нехай перше знайомство з Буквариком стане для Вашої дитини приємним і цікавим!!!"Букварик Котигорошка"
Игра проходит с любознательным Котигорошком и тетенькой Совой в волшебном лесу, где можно в игры поиграться, послушать веселые стихотворения, выучить скороговорки и «чистомовки», отгадать загадки. Так, в игровой форме Ваш ребенок научится различать гласные и согласные звуки, образовывать и читать составы, слова, простые предложения.

Все буквы учатся в том порядке, в каком они расположены в букваре!
При изучении каждой буквы, ребёнок может поиграть в игру, прослушать и повторить стихотворение, скороговорку, отгадать загадку.
Обучение построено в игровой форме.

К сожалению, обучающих игр на украинском языке выпускается о-о-очень мало, а потребность в знании родного языка растёт с каждым днём !!!


Системные требования:
Windows 98/ME/2000/XP/2003
Pentium III 450Mhz,
64Mb RAM,
8Mb video card,
sound card,
CD-ROM....


Обновлен 29 июн 2012. Создан 05 авг 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником